HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

FAQ

Nejčastější otázky na posuvné postele do hotelu HeyBay®

Jak se pohybují posuvné postele HeyBay® ?

Kombinujeme čtyři různé posuny postelí. Postele se posunují po podlaze nebo levitují nad podlahou. Vždy je nutné zvolit nejvhodnější řešení pro Váš prostor. Jak rozsahem posunutí postelí, tak i s ohledem na Vaši podlahu a a případné kotvení postelí do podlahy. Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás prosím zde pro více informací.


Jak se postele aretují do strany?

Každá aretace je jednoduše přístupná hned pod matrací. Při výměně lůžkovin můžete hned s postelí lehce posunout do požadované polohy a zaaretovat v příslušné pozici.
Pokud máte požadavek na posun postelí Vašimi hosty v samostatných apartmánech, tak je možné nechat je posunou s postelemi při příjezdu. Což je velmi výhodné v apartmánech typu Airbnb apod.


Z jakých materiálů vyrábíte? Mohu doplnit postele do již stávajícího pokoje, kde mám již nějaký nábytek?

Vyrábíme ze všech materiálů na trhu. O materiálech najdete více zde. Vždy však mějte na paměti, že dodavatelé laminovaných desek DTDL mění svůj sortiment po cca dvou letech. Může se stát, že dříve používaný dezén nebude dostupný. U ostatních materiálů jako dýha, masiv nebo mořené prvky je více pravděpodobné, že dodržíme požadovanou barevnost.


Jaká je nosnost postelí?

Laťkový rošt má nosnost 120 kg. Pojezdy postele typu HB5 jsou vyráběny s nosností do 1000 kg. Vždy se však musí zohlednit kvalita a soudržnost podlahy v místě kotvení. Postele typu HB4 a HB4/5 mají nosnost do 120 kg. Umíme však na požádání podpořit konstrukci postelí až do nosnosti 200 kg.


Pro jaké matrace jsou postele určeny?

Pro všechny typy jak rozměrové nebo výškové. Typové i atypické. Vždy je nutné specifikovat rozměry a typ matrace před výrobou.
Upozornění k matracím – dle normy ČSN mají matrace toleranci + – 20 mm.


Jaké mohu použít postelové rošty?

Laťkové, lamelové, elektricky ovládané. Vždy je však nutná konzultace před výrobou, vzhledem k techlologickým a rozměrovým specifikacím jednotlivých prvků které jsou naší dodávkou.


Jaké jsou záruky na zboží?

Záruky jsou uvedeny u každého druhu postelí zvlášť na produktové stránce postelí sekce výrobní řady.


Dodáváte postele s montáží?

Ano. Je však možná i kompletace postelí ze strany zákazníka, pokud je takový požadavek.


Jaká je dodací lhůta a ceny?

2 měsíce. Záleží však na počtu postelí, provedení a termínech objednání. Pro více informací o termínu dodání, cenách a množstevních slevách nás prosím kontaktujte zde.


Zpět na výrobní řady postelí


Rychlý dotaz