HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

Konkurenční výhody posuvných postelí do hotelu HeyBay®

Pohyb lehký jako pírko

Umíme vyrobit hotelové postele, které naše konkurence vyrobit nedokáže. Nemáme přesně do puntíku specifikované výrobní řady, kde si nemůžete vybírat z variant konstrukcí a provedení. Kde musíte u hotelových postelí akceptovat provedení a spokojit se s kompromisem.
My se přizpůsobíme Vám. Ve výrobních sériích, ale i v kusové výrobě.

V našich hotelových postelích HeyBay® je pohyb. My se přizpůsobíme Vám.

Posuvné hotelové postele HeyBay® postele od sebe

Posuvné hotelové postele a noční stolky

S námi jste vždy napřed. S hotelovými postelemi HeyBay® nedělíte pokoje podle rozložení postelí. Nemusíte již manipulovat s nočními stolky. Posun a změnu pozic hotelových postelí zvládne rychle a bez námahy jedna osoba. Postele se pohybují nad podlahou. Bez mezer mezi postelemi. Bez rozjetí hotelových postelí od sebe. Žádná kolečka. nikdo nic nezvedá.

Materiály a design

Chcete klasiku? Máte netradiční přání? Že jeden výrobce umí jen čalouněné postele, jiný zase jen masivní?
Váš architekt Vám navrhl něco, nad čím výrobci kroutí hlavou? To je ale přece dobrá zpráva! Budete originální a Vaše značka hotelu stoupne na hodnotě. My vyrábíme ze všech variant materiálů a látek, které náš trh nabízí. Inspirujte se i naším designem.

Rošty a matrace

Pružinové matrace, pěnové matrace, stavitelný rošt, pevný rošt, nebo úložné prostory? Potřebujete pokoje pro dlouhodobé ubytování? V roštech a v matracích nedělejte žádný kompromis. Máte těžkou matraci a stlaní takové postele je náročné? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás.

Výška postelí a její hmotnost

50 cm, 58 cm, 61 cm. Každý centimetr na výšku přidává postelím na hmotnosti. Co děláte když přijde pár a nebo zkrátka jen dvojice? Umíte postele rozdělit? Pohne s nimi vůbec někdo? S celkovou hmotností hotelových postelí s matrací se výrobci raději moc nechlubí. Každá naše postel, ať je těžká jak chce, lze posunout v jedné osobě. Postele jsou totiž umístěny nad podlahou.

Zásuvky a vypínače

U našich postelí si host nabíjí telefon, nebo připojí laptop přímo v nočním stolku. Zásuvka není úplně na očích a je přístupná stejně jako když jsou postele od sebe, nebo u sebe. Jak je to možné? Naše noční stolky se nepřesunují, jsou napevno v jakékoliv pozici hotelových postelí. Jednoduše.

Záhlaví

O záhlaví hotelových postelí bylo napsáno možná víc, než o hotelových postelích samotných. Ale už jste viděli velkoplošnou fotorealistickou grafiku s osvětlením v místě záhlaví? Nebo volíte konzervativnější pojetí pokoje? Tady se dá opravdu “vyřádit”. A my jsme opravdu kreativní.

Osvětlení

Žádné lampičky na nočních stolcích, které překáží a hosté je spíše mají tendenci shodit, než s nimi svítit. My Vám dokážeme změřit a navrhnout světelnost celého pokoje. Ovládání osvětlení a varianty designu a pozic osvětlení. Není to pouze o lampičkách, ale o způsobu osvětlení.

Úklid a údržba

Údržba posunu postelí HeyBay® je minimální. Nic se nemaže, vše funguje i v řádech tisíců posunů. A potřebuje pod postelí uklidit? Máte tam úložný prostor, nebo plánujete generální úklid? Do postelí se dá lehce dostat a navíc je vždy můžete posunout.

 

Nenašli jste informaci, která je pro Vás důležitá? Máte na nás dotaz, nebo přání?

Kontaktujte nás prosím zde.