HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

Nejčastější otázky našich zákazníků

Umíte i čalouněné postele?

Ano. Čalouněné, z masívu, dýhy i lamina. Vše záleží na designu Vašeho hotelu a Vašem přání. Pokud chcete, umíme navrhnout jak postele, tak i celý interiér podle Vašeho přání a připravit všechnu potřebnou dokumentaci.

Osvětlení a zásuvky u postelí?

Osvětlení doporučujeme umístit do záhlaví. Tam je vždy nejvíce prostoru jak pro světlo, tak i pro případný vypínač. V případě nabíjení telefonu nebo laptopu, je nejlepší místo uvnitř nočních stolků. Tam se umístí zásuvky tak, že nebudou rušit celkový design postelí a zároveň budou přístupné jak ve variantě postelí u sebe, tak i ve variantě postelí od sebe. Rádi Vám poradíme.

Jaká je doporučená výška matrace a její rozměry?

Matraci můžete buď pořídit novou, nebo zachovat stávající. Obvykle mají rozdílnou životnost než postele. Vždy se dokážeme přizpůsobit Vaší matraci. A to jak výškou a i rozměry.

Jak rychle se přestavuje postel od sebe nebo k sobě?

Posunutí postelí je v rámci vteřin. Vše se dá zvládnout do jedné minuty. Lehce a bez námahy.

Je potřeba nějaká údržba posunu postelí?

Posun postelí nepotřebuje žádnou údržbu. Ani seřizování nebo mazání. Systém je zcela bezúdržbový.

Je nutné kotvit postel do podlahy?

Ano. Naše postele se posunují nad podlahou. Proto je u našich postelí tak snadná a rychlá obsluha a postele nepoškozují Vaše koberce. Montáž do podlahy Vám zařídí naši vyškolení pracovníci.

Co když máme křivou podlahu?

V případě nerovnosti podlahy umíme dodat variantu se stavitelnými prvky tak, abychom vyrovnali nerovnosti podlahy.

Co když je v podlaze podlahové topení?

V případě podlahového topení máme pro Vás speciální variantu, u které není potřeba kotvení do podlahy. Rádi Vám poradíme.

Jaká je hmotnost jedné postele?

S laťkovým roštem je to cca 67 kg.

Jaké máte dodací lhůty?

Vždy záleží na použitém materiál, provedení záhlaví a také počtu postelí. Každou postel vyrábíme na míru právě pro Vás. Počítejte 1,5 – 4 měsíce. Montáže umíme v dávkách nebo v jednom kroku. Vždy záleží na možnostech hotelu.

Jaká je cena postelí?

Ano, toto je nejčastější otázka. Při tolika variantách, rozměrech a variantách záhlaví, nelze stanovit jednotnou cenu. Zavolejte nám nebo nám napište, my se u Vás zastavíme a připravíme Vám rádi individuální cenovou nabídku pro Váš hotel.

Jsme tu pro Vás, abychom Vám usnadnili Vaše podnikání.