HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

Nové ceny posuvných postelí HeyBay® od 1.8.2019

Efektivita výroby

Od 1.8.2019 jsme navýšili kapacitu naší výroby tak, abychom dokázali uspokojit naše zákazníky v exponovaných termínech mimo hotelovou sezónu. Zkrácením dodacích lhůt jsme vyšli vstříc Vašim požadavkům.

Každý Váš interiér hotelů je jedinečný a originální. Naše postele a nábytek jsou vždy originální a z pohledu materiálů vždy atypická výroba. Rádi bychom Vás poprosili v případě Vašeho zájmu o kontakt v dostatečném předstihu, abychom Vám mohli zajistit požadovaný termín výroby.

CRM

V rámci řízení zakázek a péče o Vás, zákazníky, jsme začátkem prázdnin implementovali nový CRM systém pro řízení zakázek. Vše máme pod jednou správou. Rychle a přehledně.

Nové ceny od 1.8.2019

V rámci našeho neustálého vývoje posunu postelí HeyBay® a stále efektivnější výroby a montáže, jsme dokázali pro Vás zlevnit všechny řady posuvných postelí. Věříme, že pro Vás jako zákazníky, to je příjemná zpráva.

Vzhledem ke skutečnosti, že každá postel je z pohledu použitých materiálů naprosto originální, a Vy si můžete vybírat ze všech materiálů na našem trhu, tak v případě zájmu o naše posuvné postele HeyBay® nás prosím kontaktujte. Náš specialista se u Vás zastaví a na základě Vašich informací a přání Vám připravíme nabídku na míru Vašim požadavkům.

Děkujeme.