HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

Rekonstrukce hotelů – příprava před revitalizací Vašeho hotelu

My pracujeme (HeyBayme se) v jednom týmu!

Veřejné prostory, pokoje, světelné vlivy, koberce, nábytek, doplňky, architektonický záměr, dokumentace, ohlášení nebo povolení stavby, autorský dozor, PR, zahradní architektura. To je mnoho rozhodnutí na jednu investici do rekonstrukce hotelu. S tím Vám dokážeme pomoct.

Začínáme od podlahy

Jeden tým. Projekt přípravy od začátku do konce, specialisté ve svých oborech a spousta kreativních řešení, která mohou ušetřit Vašemu rozpočtu.

Na začátku rekonstrukce hotelu vždy stojí Vaše odhodlání. Pokud jste se rozhodli, máte polovinu cesty za sebou. S tím zbytkem Vám pomůžeme.

Co všechno společně umíme? Umíme sebou i pořádně “hejbnout”!

Studie, prováděcí dokumentace, dokumentace pro ohlášení nebo povolení stavby, autorský dozor, celková koncepce rekonstrukce, zaměření stavby, projekty stavebních úprav a bouracích prací s podklady pro zpracování rozpočtu, výkresové dokumentace plus pár kulatých razítek.

Spojení nosné myšlenky hotelu s interiéry a exteriérem. Nábytková část včetně postelí a dalšího pokojového vybavení. Návrhy zázemí, a veřejných prostor jako jsou restaurace, lobby, recepce apod. Kombinace barev a atmosféry vybraných prostor, stínící technika, koberce, tapety, malba a doplňky. Sedací nábytek. Návrhy řešení osvětlení dle norem a předpisů, světelné měření. Dozor nad realizacemi. Designové prvky. Technologické řešení nábytku v kombinaci s funkčními prvky. Řešení na míru rozpočtu.

A mnoho dalšího.

Jak pracujeme? Naše práce je kreativní, takže pracujeme s radostí!

Jeden sehraný tým profesionálů ve svých oborech. Chcete nás poznat? Zajímají Vás naše reference spokojených zákazníků? Chcete nás všechny poznat na společné schůzce?

Pište na martinoklestek@heybay.cz nebo volejte na 774 481 681.

Vážíme si Vaší důvěry!

Bc. Martin Okleštěk

Jednatel HeyBay Point s.r.o.