HeyBay Point s.r.o. - Nové sady 988/2, Brno, 602 00

Přístupové systémy do budov – rozšíření služeb pro naše zákazníky

Přístupové systémy budov

Řešení pro systémy budov

Tyto systémy umožňují jak správu chytré domácnosti (od vstupu přes regulaci domácnosti až po vzdálené řízení spotřeby), tak i integraci ovládání osvětlení. Právě tato kombinace vytváří optimální podmínky pro ideální prostředí.

Pro rodinné domy

Přístupový systém pro rodinný dům zvyšuje komfort obyvatel domu, kdy standardní klíče od různých dveří nahrazuje jedna klíčenka. Celý systém lze provozovat autonomně bez nutnosti PC ke správě – uživatelé se spravují pomocí programovacích karet přímo na čtečce.

Pro bytové domy

Přístupový systém v bytových domech řeší problémy častých ztrát klíčů a opotřebení zámkové vložky na vstupních dveřích. Systém mohou spravovat samotní obyvatelé domu ze standardního PC pomocí programu APS HiT.

Pro firmy

Docházkový systém sám eviduje příchody a odchody práce, které zaznamenává do přehledných výkazů. Celý systém komunikuje se serverem pomocí komunikačního převodníku.

Pro administrativní budovy

Komplexní přístupový systém využívající programovatelnou řídící jednotku, která řídí kontrolu vstupu v návaznosti na další systémy budovy, jako je EZS, EPS apod. Základem systému je vlastní program v řídící jednotce, který splňuje individuální požadavky na systém pro každou aplikaci.

Pro hotely a penziony

Řešení pro menší hotely a penziony představuje výhodu především pro svou nenáročnost instalace, která vyžaduje pouze samotnou výměnu dveřního zámku. Všechny zámky pracují autonomně a jsou napájeny vlastní baterií, obsluha recepce pouze vydává návštěvnické karty, které mají vždy přístup pouze do definovaných místností.

Pro více informací a reference nás prosím kontaktujte. Rádi vám poradíme nejlepší řešení.